Natürel Zeytinyağı Sabunlar

Zeytinyağlı el yapımı sabunlarımız soğuk proses metodu ile yapılmaktadır. Soğuk proses metodu ile yapılan sabunlarda kullanılan yağların etken maddeleri tamamen cilt tarafından emilir.
Sabunlarımızda kendi üretimimiz olan natürel sızma zeytinyağı kullanılır.
Zeytinyağı cilt tarafından rahatça emildiği için bütün olumlu etkilerini cilde aktarır ve içerdiği A ve E vitaminleri, mineraller, polifenoller sayesinde cildinizi temizler, nemlendirir, yeniler ve korur.
İlave edilen Shea yağının antioksidan ve cildi gençleştirici etikisi vardır, içerdiği A ve E vitaminleri sayesinde cildinize ipeksi bir yumuşaklık verir.
Güzel ve ferahlatıcı kokusu ile fiziksel ve duygusal yönden sakinleştirici, rahatlatıcı ve dengeleyici bir yağdır.
Doğal sabunun ömrünü uzatmak, erimesini engellemek için delikli bir sabunluk kullanılmalıdır.

 

Natürel Zeytinyağı Kozmetik Ürünler

Özgün zeytinyağlı şampuan tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarınınız doğal nem dengesini korur, parlaklık kazandırır ve hoş kokusu ile saçlarınızın temizlenmesini sağlar. İçeriği E vitamini sayesinde saçlarınızı dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı sayesinde saçlarınızı beslemeye, güçlendirmeye, canlandırmaya ve saç uçlarının kırılmasını engellemeye yardımcı olur.
Kullanım: Özgün zeytinyağlı şampuan ıslak saç derisine bir miktar şampuan dairesel olarak masaj yapılarak uygulandıktan sonra bol su ile durulanır. Gerekli görülmesi halinde aynı işlem tekrarlanır.
Uyarılar: Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temas ettirmeyiniz. Temas halinde temiz ve ılık su ile yıkayınız. Direk güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru ve serin yerde (oda sıcaklığında) saklayınız.
İçeriği: Aqua, Extra Virgin Olive Oil, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chlorıde, Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Olive Oil Peg-7 Esters, Cocamide Dea, Polyquaternium-7, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Panthenol, Parfüm, Tetrasodium Edta, Citric Acid, Cı.15985, Cı.42090, Benzyl Alcohol, Methyl chloroisothiazolinone, Methyl isothiazolinone.

 

 

Organik Zeytinyağı Kozmetik Ürünler

Özgün doğal zeytinyağlı şampuan tüm saç tipleri için uygundur. Saçlarınınız doğal nem dengesini korur, parlaklık kazandırır ve hoş kokusu ile saçlarınızın temizlenmesini sağlar. İçeriği E vitamini sayesinde saçlarınızı dış etkilere karşı korurken, Zeytinyağı extraktı sayesinde saçlarınızı beslemeye, güçlendirmeye, canlandırmaya ve saç uçlarının kırılmasını engellemeye yardımcı olur.
Kullanım: Özgün doğal zeytinyağlı şampuan ıslak saç derisine bir miktar şampuan dairesel olarak masaj yapılarak uygulandıktan sonra bol su ile durulanır. Gerekli görülmesi halinde aynı işlem tekrarlanır.
Uyarılar: Çocuklardan uzak tutunuz. Gözle temas ettirmeyiniz. Temas halinde temiz ve ılık su ile yıkayınız. Direk güneş ışığına maruz bırakmayınız. Kuru ve serin yerde (oda sıcaklığında) saklayınız.
İçeriği:
Aqua Doğal / Natürel –
Sodium Cocoamphoacetate (and) Glycerin (and) Lauryl Glucoside (and) Sodium Cocoyl Glutamate (and) Sodium Lauryl Glucose Carboxylate Ecocert Basf Products Approved By Ecocert
Coco-Glucoside (ve) GlycerylOleat Basf Products Approved By Ecocert
Dikaprilil Eter (ve) Lauryl Alkol Basf Products Approved By Ecocert
Sodium Cocoamphoacetate Basf Products Approved By Ecocert
CocamidopropylBetaine  Basf Products Approved By Ecocert
Olea Europaea Fruit Oil Bitkisel Zeytinyağı –
ArganiaSpinosaKernelOil Basf Products Approved By Ecocert
Hydrolyzed Wheat Protein Basf Products Approved By Ecocert
Tocopherol Basf Products Approved By Ecocert
PEG/PPG-120/10 Trimethyl Olpropane Trioleate (and) Laureth-2 Basf Products Approved By Ecocert
Parfüm Kimyasal /Koku Verici Anti Alerjen
Benzyl Alcohol (and) Methyl chloroisothiazolineone (and) Methyl isothiazolinone Kimyasal
*% 98 Oranında Ecosert ve Bitkisel